Uznávaný lekár varuje pred epidémiou homosexuality

Autor: Matej Novotný | 3.3.2014 o 12:41 | (upravené 3.3.2014 o 15:53) Karma článku: 14,94 | Prečítané:  39439x

Je to šokujúca informácia a pochádza z vysokých vedeckých kruhov. Nekecám. Počul som ju minulý týždeň od človeka s takými titulmi, že Figeľ by musel okopírovať všetko, čo kedy jeho kamaráti napísali a aj tak by to nestačilo.

Navyše je to lekár. Lekárí zachraňujú životy, lekárov obdivujem a rešpektujem. Keď mi lekár povie, že mám ležať v posteli, tak sa nepýtam a ležím (A niekedy mi to nemusí ani povedať.)

Iste teda chápete, že moje zdesenie bolo na mieste, keď mi Prof. MUDr. Viliam Fischer, CSc. FICS povedal toto:

"Registrované partnerstvá? ... to máte ako s marihuanou alebo heroínom a s takýmito všelijakými "liekmi". Alebo s cigaretou: najskôr jedna, potom päť, potom desať. To isté: jedno registrované manželstvo, päť, desať, za dvadsať rokov tridsať, za sto rokov polovička národa, no však prestaneme existovať! Predsa základ rodiny je muž a žena."

Teda, nepovedal mi to priamo. Povedal to v televíznom rozhovore na TA3, verejne a bez nátlaku.

Ignorujme teraz fakt, že je to budúci neúspešný kandidát na prezidenta. Je síce v pásme preferencií vyhradenom pre kandidátov, ktorí sa vedia teleportovať alebo považujú ruskú okupáciu za prospešnú, ale buďme fér a predpokladajme, že jeho politické ambície neovplyvňujú jeho odborné stanovisko.

Rozoberme si, čo vlastne odznelo: Ak povolíme registrované partnerstvá osobám rovnakého pohlavia, o niekoľko generácii budú homosexuáli tvoriť polovicu národa a prestaneme existovať.

Ako by sa to mohlo prihodiť? Do úvahy prichádza niekoľko možností:

A. Populačná explózia

Homosexuálne páry vplyvom pečiatky na lajstre začnú vo veľkom plodiť homosexuálne deti. V počte detí na jeden pár budú musieť byť plodní niekde medzi levelom "poslanec Kuffa" a levelom "101 dalmatíncov". Do niekoľko generácií by tak dosiahli sľubovanú polovicu národa. Túto možnosť ale musíme vylúčiť. Ako rozprávali pán farár v kostole, homosexuálny pár nemôže splodiť žiadne dieťa. A už vôbec nie niekoľko miliónov do 100 rokov.

B. Masová imigrácia

Je možné, že sa naša krajina stane mekkou homosexuálov, ktorí sa ku nám prídu registrovať v takom počte, že prečíslia zvyšnú populáciu. Bol by to síce mokrý sen Slovenskej agentúry pre cestovný ruch, ale buďme realisti. Registrované partnerstvá majú aj v Kalifornii a tam je navyše celý rok príjemné leto a žije tam Arnold Schwarzenegger. Tomu sa konkurovať nedá, lebo u nás je celý rok blato a žije tu Martin Jakubec.

C. Iné možnosti

Je možné, že by boli aj iné možnosti? Je možné, že prof. Fischer vie niečo, čo my nevieme? (Samozrejme, že vie, veď je profesor! Keby profesori nevedeli viac, než bežní smrteľníci, mohol by byť profesorom už úplne hocikto.) Odpoveď môžeme čítať medzi riadkami vyjadrenia profesora Fischera: registrované partnerstvo je ako droga! Keď ho národ ochutná, nebude sa ho vedieť nabažiť.

Priznám sa, nie je mi jasný mechanizmus, akým sa sa budú heterosexuáli hojne meniť na homosexuálov a prečo tento fyziologický proces potichu vyčkáva na zmenu v zákone. Ale čo ja viem o ľudskom tele, ja nie som kardiochirurg. Mne je zle už keď sa porežem v kuchyni.

(Ak by ste ale vedeli spraviť nejaký zákon, aby mi prestalo byť zle pri pohľade na krv, pri jedení kelového prívarku alebo po desiatich tequilách, tak vám budem vďačný. Keď je možné zákonom prepnúť hetero na homo, nejaký kelový prívarok nebude problém.)

Kde mohol profesor Fischer prísť na paralely medzi homosexualitou a drogovou závislosťou? Mohlo to byť niekde, kde je hojne jedného aj druhého. Možno v kolíske modernej dekadencie, v pelechu drog a gayov - v San Franciscu? Je to kúsok od Palo Alto, kde profesor pôsobil. A kde vôbec prišiel na záhadné prepojenie medzi drogovou závislosťou a homosexualitou? V dátach protidrogovej jednotky?

DEA

Je možné, že táto fotografia zachytávajúca profesora Fischera ako člena policajného komanda špecializujúceho sa na drogovú kriminalitu nie je len biedna fotomanipulácia? Mohol sa profesor Fischer v USA zúčastňovať zásahov proti narkomanom fičiacim na registrovaných partnerstvách a odtiaľ vie, že táto epidémia hrozí aj nám? A čo ak bublinu do fotografie neprikreslil nejaký sprostý nactiutŕhač? Je to všetko možné?

Áno. Je to možné. Je to rovnako možné, ako je možné, že do 100 rokov náš národ vyhynie kvôli registrovaným partnerstvám. Že skazou národa sa stane, keď ľuďom, ktorí dnes spolu žijú, nakupujú, sexujú a hádajú sa, povolíme, aby spolu žili, nakupovali, sexovali a hádali sa aj de iure.

A možno to má celé omnoho prozaickejšie vysvetlenie...

Koniec koncov, keď niekto očakáva, že mu volebné preferencie vyrastú z 1 percenta na nadpolovičnú vačšinu, je úplne pochopiteľné, ak očakáva nárast populácie homosexuálov z pár percent na 50.

 

Ak sa vám článok páčil, pripnite ma na pošli na vybrali.sme.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Mikloš: Matovičova reforma? Ďalší konflikt, výsledok žiadny

Bývalý minister financií tvrdí, že takto sa to nerobí.


Už ste čítali?